Insider

Staj, Yarı Zamanlı, Zorunlu Staja Saydırılabilir
Levent - Beşiktaş - İstanbul

Şirket Profili:

Insider, tamamen Türk mühendislerinin ürünü olan dünyanın ilk entegre Büyüme Yönetimi Platformudur. (Growth Management Platform – GMP)

Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi ile güçlendirilmiş gerçek zamanlı tahmine dayalı segmentasyondan yararlanan Insider, pazarlamacılara web, mobil web, mobil uygulamalar ve reklam kanalları arasında kişiselleştirilmiş yolculuklar sunma imkânı verir.

Londra, Singapur, Tokyo, Dubai, Moskova, Varşova, İstanbul, Kiev, Sidney, Seul, Bangkok, Hong Kong gibi dünyanın 22 şehrinde ofisleri bulunan bir teknoloji şirketi olan Insider, WIRED Magazine tarafından 100 Hottest Startups listesinde gösterilmiştir ve 2017’de Red Herring Top 100 Europe’u kazanmıştır. Crunchbase, kısa süre önce Insider’in kurucu ortağı ve CEO Hande Cilingir’i ABD dışındaki en iyi üç kadın CEO’dan biri olarak seçmiştir.
Dünyanın önde gelen markalarının müşteri beklentilerinin ötesine geçmesine yardımcı olan Insider’ın ürünleri çeşitli sektörlerde Singapur Havayolları, Nissan, Huawei, Samsung, Puma, Air Arabia, MediaMarkt, Allianz, Dominos, McDonald’s, Avon ve CNN gibi 300’den fazla işletme tarafından kullanılmaktadır.Başvuru:

Başvurular kapanmıştır.
İlginize teşekkür ederiz.

Insider’a Ocak ayı ve sonrası için stajyer veya çalışan olarak başvurmak isteyen arkadaşlar için son başvuru tarihi 6 Ocak’tır.
Software developer veya product manager pozisyonlarına başvurabilirsiniz. Ayrıca bu stajı zorunlu stajınıza da saydırmanız mümkündür.

Başvuru için internship@useinsider.com e-posta adresine güncel CV’nizi ve/veya varsa LinkedIn profilinizi gönderebilirsiniz.
Kendinizi tanıtan birkaç cümleden sonra aşağıdaki soruları da cevaplandırmanız güzel olur:
Hangi tarihler arasında çalışabilirsiniz?
Stajyer mi yoksa yarı zamanlı/tam zamanlı olarak mı çalışmak istiyorsunuz?
Stajınızı zorunlu staj kapsamında mı yapmak istiyorsunuz?

Product manager poziyonuna mı software developer pozisyonuna mı başvurmak istiyorsunuz?