Prof. Dr. Kemal Cılız

Maaşlı, Yarı Zamanlı
Esentepe - Şişli - İstanbul

Şirket Profili:

InfoNet, Türkiye’de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1995 yılında kurulmuştur. Internet ve Intranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı projeye imza atan InfoNet, Dünyanın önde gelen güvenlik ürünlerinin – Check Point, RSA, Forcepoint, Trend Micro, Ipswitch Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

InfoNet, temsilciliğini yaptığı ürünlerde kurduğu sistemin bilinçli kullanımı için, eğitim ve sertifikasyon programlarını düzenlemekte ve yeniden yapılandırdığı bayi organizasyonu ile Türkiye’de güvenlik hizmetlerinin yaygınlaştırılmasına öncü olmaktadır.

InfoNet Deloitte’un Teknoloji Fast50 Programında 2007-2013 yılları arasında olduğu gibi, 2014 yılında da Bilişim 500 güvenlik yazılım kategorisi lideri olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuruluşları arasında gösterildi.

InfoNet, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Türkiye’ de ilk olarak “Bilgi Sistemleri” denetimini yapma yetkisini alan firma oldu. COBIT standardı baz alınarak yapılan denetimde bankaların finansal uygulamalarının ve IT altyapısının finansal raporlara etkisi incelenmektedir.

 

Projeler:

  • Artificial Neural Network Based Forecasting of
    User Behavior
  • Information and Network Security

 

Aranan Özellikler:

  • 3 ve 4. sınıflara öncelik verilecektir.
  • Adayların Python bilmesi ve Artificial neural network konusunda tecrübeli olması avantaj olacaktır.

 

Başvuru:

Başvurular kapanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.