Prof. Dr. Levent Arslan

SESTEK

Maaşlı, Yarı Zamanlı
Vadistanbul Bulvar

Çalışma Konuları: Chatbot, Siri benzeri sesli asistan teknolojileri, Machine Learning, Ses teknolojileri, Doğal dil işleme

SESTEK Hakkında:

Sestek, ses ve iletişim teknolojileri, çağrı merkezi uygulamaları ve müşteri hizmetleri otomasyonu alanlarında faaliyet gösteren yüksek teknoloji şirketidir. Konusunda uzman ve nitelikli kadrosuyla sürdürülebilir bir Ar-Ge yaklaşımı benimseyen Sestek, maliyet avantajı getiren ve verimliliği artıran çözümlerinin yanı sıra engellilere yönelik hayatı kolaylaştıran ürünleriyle; en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almasını sağlayan finansal gücüyle ve üniversite-sanayi işbirliğindeki öncü rolüyle öne çıkmaktadır.

Kurulduğu 2000 yılından bu yana hayata geçirdiği ilklerle teknolojiyi takip etmenin çok ötesine geçerek takip edilen bir lider konumuna gelen Sestek; dünyanın ticari nitelikli ilk ve tek konuşmacı dönüştürme yazılımıyla olduğu kadar Seamless Agent ve Speech Analytics gibi patentli ürünleriyle de farklılığını kanıtlamıştır. GVZ Ses Tanıma Teknolojileri şirketini 2007 yılında bünyesine katan Sestek, yüksek teknoloji çözümlerini bankacılıktan, sigortacılığa, telekomünikasyondan sağlığa, farklı sektörlerden birçok kurumla buluşturmaktadır.