Tamamlanan Çalışmalar

TAMAMLANAN ÇALIŞMALAR

Başarıyla sonuçlanan projelerimiz

[add_eventon_el el_type="pe" tiles="yes" tile_count="3" tile_bg="1" number_of_months="1000" event_count="100" show_limit="yes"]

Bilimsel Araştırma Teşvik Programı (BATEP) 1. Etap – Başvuruların Alınması

Önemle üzerinde durduğumuz lisans öğrencilerinin araştırma projelerinde yer alması hususunda somut adımlar atmaya devam ediyoruz. 18 Hoca, 46 proje ve 3 stajdan oluşan kontenjanlarımıza hazırlıktan 4. sınıfa kadar 51 arkadaşımız başvurdu. Başvuruların tamamlanmasıyla 2. etap olan başvuru değerlendirme sürecine geçildi.

Ayrıntılı Bilgi:
http://eeotk.boun.edu.tr/batep/

20 Haziran 2018

Mentorluk Programı 1.Tur

Dönemler arası kaynaşma ve tecrübe aktarımını artırmak amacıyla planladığımız Mentorluk programımız kapsamında ilk turda 11 mentor ve 21 mentee başvurusu aldık. Akıllı algoritmalarımız yardımıyla eşleştirdiğimiz mentor ve menteeler ilk tur görüşmelerini tamamladı. Mentorluk komisyonumuzdan Hüseyin Bilge Yağcı ve Güney Işık Tombak süreci yönettiler. Sıcak ve samimi sohbet ortamlarına dönüşen bu görüşmelerden sonra katılan arkadaşlarımızdan gayet olumlu dönüşler aldık. 

Mentorluk programı hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için:
http://eeotk.boun.edu.tr/mentorluk-programi/

20 Mayıs 2018

Mezun Ağının Genişletilmesi

Bölümümüzden mezun olan isimlerin bulunup sitemize eklenmesi projemizi hayata geçirdik. Mezun Araştırmaları komisyonumuzdan Ömer Altan ve Dilay Yelkenci’nin yardımlarıyla mümkün olduğunca fazla mezuna ulaştık. Mezunlarımızla irtibatı koparmamak adına Boğaziçi Üniversitesi Elektir-Elektronik Mühendisliği Linkedin sayfasını kurduk ve kısa zamanda 300 üyeye ulaştık. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz arasında köprü olmak maksadıyla sitemiz üzerinden kullanıcı kayıtları aldık. Sitemize kaydolan herkes kendi profilini dilediğince güncelleyebilir. Yakın zamanda profillerin tüm kullanıcılara açık şekilde yayınlanması projemizi hayata geçireceğiz.

Ayrıntılı bilgi:
http://eeotk.boun.edu.tr/mezun-agi/

10 Mayıs 2018

Mentorluk Programı Sunumu

Mentorluk Komisyonu üyelerimizden Güney Işık Tombak, EE Lounge’ta programın önemi ve bölüm hakkında sunum yaptı. Etkinliğe ağırlıklı olarak hazırlık, 1. ve 2. sınıflar katıldı.

4 Nisan 2018

Bölüm Değerlendirme Anketi ve Bilgilendirme Toplantısı

Bölüm genelinde öğrenci arkadaşlarımızın bölümden beklenti ve isteklerini ölçtüğümüz bir anket yaptık. Geniş katılımın olduğu anket sonuçlarını bölüm başkanımız Yasemin Hoca’ya ve bölüm toplantısında tüm öğretim üyelerimize sunma fırsatı bulduk.

12 Şubat 2018
15 Mart 2018

Zorunlu Staj Tanıtım Toplantısı

Stajdan sorumlu hocamız Prof. Dr. Oğuzhan Çiçekoğlu ile birlikte henüz staj yapmamış öğrencilerin kafalarındaki sorulara cevap bulabilecekleri bir bilgilendirme toplantısı düzenledik.

12 Aralık 2017